بسیج

کرونا

رسانه جدید

رسانه جدید

مقاومت

مقاومت

رسانه جدید

مقاومت

مقاومت

اخبار

در راستای پیگیری مشکلات صنفی حوزه بیمه هنرمندان شکل گرفت: دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان با مدیر کل تامین اجتماعی کرمان
در راستای پیگیری مشکلات صنفی حوزه بیمه هنرمندان ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاونان این اداره و تعدادی از روسای تشکل های صنفی ِ فرهنگی ، هنری و رسانه‌ای با مدیر کل تامین اجتماعی استان دیدار و گفتگو کرد .
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره ثبت نام هنرکارت
صندوق اعتباری هنر (هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران) در اطلاعیه ای اعلام کرد از آنجایی که مقرر شده تمامی خدمات این صندوق از طریق هنرکارت به اعضا ارائه شود، لازم است اعضای آن نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۵۸
تمامی اعلام وصول ها باید حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه 19 شهریورماه ثبت شود
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای در خصوص تسویه یارانه حمایتی شش‌ماهه اول سال‌جاری مطبوعات، اعلام کرد: تمامی اعلام وصول روزنامه‌ها و نشریات باید حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه، 19 شهریورماه، در سامانه جامع رسانه‌های کشور، ثبت شده باشد.
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای دختران کرمان بازدید کرد
دیروز شنبه 15 شهریور ماه و در اولین روز از آغاز سال تحصیلی جدید ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای دختران کرمان بازدید کرد و با مدیر و مدرسان و معلمان این هنرستان گفتگو کرد .
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۲۲
با حضور اهالی رسانه استان ، از پوستر بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان رونمایی شد
در نشست خبری بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان ، که با حضور اهالی رسانه استان و مدیر کل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دبیر تخصصی جشنواره و طراح پوستر برگزار شد،از پوستر این جشنواره رونمایی شد .
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۱۳
فراخوان بیست و ششمین جشنوارۀ ملی شعر رضوی کرمان منتشر شد
فراخوان بیست و ششمین جشنوارۀ ملی شعر رضوی سری از برنامه‌های هجدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام منتشر شد .
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۵۰
دبیر تخصصی جشنواره شعر ملی رضوی کرمان: آخرین مهلت ارسال آثار  به دبیر خانه جشنواره ، 20 آبان ماه سال جاری است
دکتر حامد حسینخانی ، دبیر تخصصی بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان ، امروز و در نشست خبری جشنواره در جمع اهالی رسانه استان ، گفت : آخرین مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره ،20 آبان ماه سال جاری است .
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی ؛ آذر ماه در کرمان برگزار می شود
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ؛ امروز شنبه 15 شهریور ماه ، در نشست خبری با حضور اهالی رسانه استان ، از برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی به میزبانی کرمان خبر داد .
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
دومین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت و ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد
دومین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت و ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی سپاه ثارالله کرمان ، مدیرعامل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سایر اعضا برگزار شد.
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۰۱
دیدار اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران کرمان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
به مناسبت 11 شهریورماه روز ملی صنعت چاپ ،اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران کرمان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند .
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
ایجاد خانه داوطلبان هنرمند جمعیت هلال احمرکرمان
جلسه آغاز به کار خانه هلال هنرمندان استان با حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان و جمعی از هنرمندان و اعضای اصلی خانه هلال هنرمندان کرمان برگزار شد .
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان مجازی برگزار می‌شود
ابراهیم حیدری؛ مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت :پنجمین دورۀ جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان با رویکرد مجازی در سال جاری برگزار می شود .
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت روز ملی صنعت چاپ ایران
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت روز ملی صنعت چاپ ایران پیامی صادر کرد، متن پیام به شرح زیر است:
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
سومین آزمون جامع و سی ودومین آزمون ادواری در شهریورماه برگزار خواهد شد
سومین آزمون جامع و سی ودومین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ وهنر شاخه کاردانش در سال تحصیلی 99-98 در تاریخ جمعه 28 شهریور ماه جاری برگزار می شود.
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
فروش بیش از سه میلیارد ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب استان کرمان
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از فروش بیش از سه میلیارد و 520 میلیون ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب 99 استان خبر داد.
۰۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۲۳
مهلت ثبت نام وام کرونا تا شهریور تمدید شد
کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مهلت ثبت نام وام کرونا را برای صاحبان مشاغل بیمه شده تا ۱۵ شهریور و صاحبان مشاغل فاقد بیمه تا پایان شهریور ماه تمدید کرد.
۰۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۱۵
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۳۶۵ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴