بسیج

کرونا

رسانه جدید

رسانه جدید

مقاومت

مقاومت

رسانه جدید

مقاومت

مقاومت

اخبار

نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه فراخوان داد
فراخوان ارسال آثار برای شرکت در نوزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه از سوی دبیرخانه این جایزه منتشر شد.
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
اعطای تخفیف 30 درصدی بهره مندی از دوره مجازی"مهارت افزایی سبک زندگی خانوادگی" برای کارکنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
در راستای تعامل و همکاری امور زنان و خانواده حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پژوهشکده زن و خانواده قم، تخفیف ( 30 درصدی ) برای بهره مندی کارکنان این وزارتخانه در سطح ستادی، سازمان‌های تابعه و ادارات کل استانی، از این دوره در نظر گرفته‌شده‌است.
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
دو پروانه زرین برای "لوپتو"ی کرمان
انیمیشن سینمایی «لوپتو» از کرمان درمراسم اختتامیه سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌هاى کودکان و نوجوانان دو پروانه زرین جشنواره را از آن خود کرد .
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۱۴
زمان ثبت‌نام کتابفروشی‌ها برای شرکت در طرح پائیزه کتاب 99 مشخص شد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، گفت: مهلت ثبت نام کتاب فروشی ها برای شرکت در طرح پاییزه کتاب 99 اعلام شد.
۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنرو رسانه تمدید شد
مهلت نام نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه کشور تا ۷ آبان تمدید شد .
۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
فراخوان پنجمین جام باشگاه‎های کتابخوانی کودک و نوجوان صادر شد
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بــا توجــه بــه فراگیری بیمــاری کرونا پنجمین دوره جــام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کــودک و نوجــوان امســال بــا شــعار « حمایت از سلامت عمومــی و روحیــه نشــاط همــراه بــا تــداوم کتاب‌خوانی» آغــاز می‌شود و رویکــرد آن اســتفاده حداکثــری از امکانــات فضاهــای مجازی اســت.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک نوجوان کشور برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از آغاز برگزاری پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک نوجوان کشور با شعار «حمایت از سلامت عمومی و روحیه نشاط همراه با تداوم کتاب خوانی» خبر داد.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با استاندار کرمان دیدار و گفتگو کرد
ساعتی پیش ، محمد رضا علیزاده ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با دکتر فدایی ، استاندار کرمان دیدار و گفتگو کرد .
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
فراخوان بخش رقابتی جشنواره موسیقی فجر منتشر شد
سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در بخش‌های غیررقابتی و رقابتی برگزار می شود که فراخوان بخش رقابتی جشنواره امروز منتشر شد.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۲
فراخوان های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد
فراخوان های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان های فراخوان اعطای تسهیلات حمایتی بخش فرهنگ، هنر و رسانه در حوزه های فعالان امور هنری، فعالان فرهنگی، فعالان فضای مجازی و مدیران کسب و کارهای دیجیتال و فعالان موسسات فرهنگی قرآن و عترت در سراسر کشور اعلام شد.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۲۴
رئیس دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان  منصوب شد
طی حکمی از سوی محمد رضا علیزاده؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ، سعیده واعظی به عنوان " رئیس دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان " منصوب شد .
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
فراخوان هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب کشور منتشر شد
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌منظور پشتیبانی از برنامه‌ها و اقدامات انجام شده و طرح‌های ابتکاری در حوزۀ کتاب و کتاب‌خوانی و جلب توجه مردم، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط به اهمیت کتاب در جامعه، هفتمین دورۀ «جشنوارۀ روستاها و عشایر دوستدار کتاب » را در سطح روستاها و عشایر سراسر کشور با رویکرد مجازی برگزار می­ کند
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
روستاها و عشایر دوستدار کتاب استان کرمان از ظرفیت بالای فرهنگی موجود استفاده کنند
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اعلام انتشار فراخوان هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب گفت: روستاها و عشایر دوستدار کتاب در استان کرمان از ظرفیت بالای فرهنگی موجود استفاده کنند.
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
ششمین سالانه خوشنویسی استان کرمان افتتاح شد
همزمان با هفته خوشنویسی ایران و با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از هنرمندان خوشنویس استان ، ششمین سالانه خوشنویسی استان در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان افتتاخ شد .
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
مراسم سوگواری ، با حضور کارکنان دستگاه‌های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد
با حضور جمعی از مدیران و کارکنان ، مراسم سوگواری دستگاه‌های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت فرارسیدن ۲۸ صفر برگزار شد .
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
آموزش سواد رسانه ای و فضای مجازی ،اولویت اول تبدیل تهدید به فرصت است
در جلسه کارگروه استانی هماهنگی حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی بر آموزش سواد رسانه ای و فضای مجازی برای تبدیل تهدیدها و چالش های استفاده از این فضا به فرصت های مناسب اموزش و ارتباط موثر و مناسب تاکید شد .
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۳۶۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰