• اخبار

جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان برگزار می شود

جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان برگزار می شود
پنجمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان با همکاری خانه مطبوعات ، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان در دو بخش حرفه‌ای و جنبی به طور الکترونیک برگزار می شود .

 روح الله خدیشی ،مدیر خانه مطبوعات استان کرمان  گفت:دبیرخانه جشنواره از روزنامه نگاران، خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان و گرافیست های شاغل در مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی استان کرمان دعوت می‌کند تا آثار برتر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی افزود:آثار ارسالی برای شرکت در بخش حرفه‌ای باید مربوط به فاصله زمانی اول فروردین 1395 تا پایان اسفند 1396 مطابق با شرایط پذیرش منتشر شده در فراخوان جشنواره باشند.

خدیشی ادامه داد: در بخش جنبی نیز اهالی رسانه می‌توانند در دو حوزه ورزش بانوان و معلولان و بحران آب آثار منتشر شده خود در سال 1396 را ارسال کنند.

مدیرخانه مطبوعات کرمان اضافه کرد:داوری در بخش حرفه ای به صورت کیفی و در قسمت جنبی به شکل کمی انجام می‌شود.

شرکت‌کنندگان باید پس از مراجعه به تارنمای جشنواره به نشانی http://kerman.pressfestival.ir ثبت نام کرده و مطالعه دقیق فرآخوان جشنواره اقدام به ارسال آثار کنند.

وی با اشاره به این که دبیر این دوره جشنواره یاسر سیستانی‌ نژاد است ؛گفت : فرآیند برگزاری جشنواره شامل ارسال آثار، مراحل تایید و داوری به شکل الکترونیک برگزار می‌شود.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500