• اخبار

هفتمین همایش صنعت چاپ استان کرمان برگزار شد

هفتمین همایش صنعت چاپ استان کرمان برگزار شد
شامگاه دیشب و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد سلامی استان و جمعی از چاپخانه داران و اهالی صنعت چاپ کرمان ، هفتمین همایش صنعت چاپ و مراسم تقدیر از خادمان و پیشکسوتان صنعت چاپ استان کرمان برگزار شد .

شامگاه دیشب و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد سلامی استان و جمعی از چاپخانه داران و اهالی صنعت چاپ کرمان ، هفتمین همایش صنعت چاپ استان کرمان برگزار شد .

در این جلسه تعدادی از چاپخانه داران استان به بیان دیدگاهها ،مسایل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

احمد وفایی معاون فرهنگی ورسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان  در این مراسم در سخنانی گفت: نقش  صنعت چاپ در حوزه فرهنگ بی بدیل است .

وی ادامه داد:بین صنعت چاپ و فرهنگ ارتباط زیادی وجود دارد به طوری که اگر صنعت چاپ نبود، همه داشته‌های بشر در سینه می‌ماند و نه کتابی منتشر می‌شد، نه نمایشی اجرا می‌شد و نه فیلمی به روی پرده می‌رفت.

وفایی اظهار امیدواری کرد که مشکلات صنعت چاپ استان با همکاری همه افراد و ادارات و موسسات مربوطه حل و فصل شود .

در این جلسه همچنین مهدوی ،یکی از چاپخانه داران پیشکسوت استا در سخنانی گفت: این جشنواره به خاطر یاداوری و قدردانی از خدمات و زحمات دست اندرکاران این صنعت برگزار شده است .

وی به بخشی از مشکلات این صنعت اشاره کرد و گفت که تدبیر مسوولان و حمایت بانکها می تواند بخشی از مشکلات موجود را کاهش دهد .

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500