• اخبار

داوری آثاررسیده به دبیرخانه جشنواره ملی «عکس آیات»چهارم آبان ماه برگزار می‌شود

داوری آثاررسیده به دبیرخانه  جشنواره ملی «عکس آیات»چهارم آبان ماه برگزار می‌شود
با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی «عکس آیات» و ارسال نزدیک به ۲۳۰۰ اثر به این جشنواره، داوری آثار چهارم آبان ماه برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی «عکس آیات»، با پایان گرفتن مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی «عکس آیات»  تعداد ۲۲۸۱ اثر توسط ۴۱۹ نفر به این جشنواره ارسال شد. بیشترین آثار این جشنواره که از ۳۱ استان کشور ارسال شده است، به ترتیب از استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و کرمان ارسال شده است.

 در بخش ملی ۱۸۳۹ اثر از ۳۳۴ نفر، در بخش ویژه ۱۸۵ اثر از ۲۵ نفر، در بخش استانی ۱۲۴ اثر از ۴۵ هنرمند عکاس و در بخش مردمی ۱۳۲ اثر از ۳۰ نفر به جشنواره ارسال شده است.  

 محمدرضا علیزاده مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دبیری این جشنواره را به عهده دارد و مسعود زنده روح کرمانی دبیر تخصصی و هنری جشنواره ملی «عکس آیات» است.

 همچنین جمعه، ۴ آبان ماه آثار رسیده به این جشنواره توسط محمدمهدی رحیمیان، فرهاد سلیمانی، مجید ناگهی، مهدی جعفری، حمید صادقی داوری می‌شود.

 جشنواره ملی «عکس آیات» با عنوان «قرآن، معنای زندگی» توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با همکاری اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با ولادت پیامبر رحمت و هفته وحدت در آبان ماه سال۱۳۹۷ در موزه صنعتی کرمان برگزار می‌شود.

 

 

 

۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500