• اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان : برگزاری جشنواره ملی عکس آیات ،فرصت مغتنمی برای گسترش مفاهیم قرانی در جامعه است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان : برگزاری جشنواره ملی عکس آیات ،فرصت مغتنمی برای گسترش مفاهیم قرانی در جامعه است
محمد رضا علیزاده ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: استفاده از ظرفیت های هنری برای گسترش مفاهیم قرانی در جامعه یک اولویت مهم است و برگزاری جشنواره ملی عکس ایات این فرصت را برای پرداختن به اموزه های قرانی در جامعه فراهم می اورد .

وی افزود :شعار "قرآن معنای زندگی" برای این دوره از  جشنواره در نظر گرفته شده است ،خود این شعار، نوع نگاه و سمت و سوی جهت گیری برگزار کنندگان جشنواره را نمایان می‌کند.

علیزاده تصریح کرد:عکس به واسطه قدرت اثر گذاری و ثبت لحظات خاص و ویژه ،ابزاری مهم در انتقال مفاهیم است ،این تاثیر گذاری وقتی در راستای موضوعی به گستردگی مفاهیم و اموزه های قرانی قرار می‌گیرد ،می‌تواند مولد تصاویر باشکوه و بی بدیلی باشد که تا سالها در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند .

علیزاده تصریح کرد : به عنوان میزبان این رویداد مهم ملی ، تلاش می‌کنیم تا جشنواره در بهترین شرایط برگزار شود .

جشنواره ملی «عکس آیات» با شعار  «قرآن، معنای زندگی» توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با همکاری اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آبان ماه سال۱۳۹۷ در موزه هنرهای معاصر  صنعتی کرمان برگزار می‌شود.

 

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500