• اخبار

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مناسبت روز 13 ابان

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مناسبت روز 13 ابان
محمد رضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.متن پیام به شرح زیر است :

13" آبان روزی شریف در تجلی مهم ترین وقایع و خاطراتی است که خاستگاه شکل گیری، پیروزی و تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی کشورمان هستند. تعبیر حضرت امام خمینی ( ره ) از این روز به انقلاب دوم تعریف و تفسیر شاعرانه و عارفانه ای است که بر اهمیت و جایگاه این یوم الهی تاکید دارد.

تجسم اتفاقات سرنوشت سازی که در این روز ثبت شده اند و خون هایی که نثار حیات جاودانه جمهوری اسلامی در لابلای این حوادث شده بر رسالت همه آحاد مردم این مرز و بوم در تکریم، تجلیل و حفظ آن صحه می گذارد. آوایی که در پناه این امنیت و آرامش پایدار، رسا و فرشته سان طنین انداز است بازتاب جریانات زلال و مقدسی است که  13 آبان حامل بخش کلانی از آن است.

روز دانش آموز و شهادت جمع کثیری از دانش آموزان در مبارزه با طاغوت، تبعید حضرت امام خمینی ره ، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هر کدام به تنهایی بار سنگین و گرانسنگ بخشی از تاریخ پرافتخار کشورمان را بردوش دارند و تجمع آن هار در یک روز، یعنی حجم متراکی از غرور ، اعتبار، اصالت و شکوه یک ملت شجاع و بیدار در دل سرزمینی مشحون از سرمایه ها و میراث های معنوی وپاک و آسمانی که هیچگاه تسلیم ظلم و استکبار نشده و نمی شوند. فقط و فقط آرمان حفظ و اشاعه مبانی ارزشمند این روز با تمسک به تمام شعائر الهی و تداوم جهاد در عرصه نابودی نمادها و مظاهر استکبار جهانی، تاب عظمت این روز و  مسئولیت نهفته در آن را امکان پذیر می کند. ب

یایید در این برهه حساس از تاریخ انقلاب که ، همچنان تلاش مذبوحانه و هجمه استکبار و مبارزه فراگیر جهانِ جور و ستم با ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس ادامه دارد؛ در روز تاریخی 13 آبان با تمام مردم همیشه در صحنه، به میانه میدان حذف مادی و معنوی تمامی قدرتمندان زوگو و مستکبران منفور جهانخوار آمده و با قلب های با ایمان و دلیر،  گام های راسخ و محکم مشت های گره کرده خود رسالت دینی و ملی خود را فریاد بزنیم.

بیایید در راهپیمایی روز 13 آبان با تمام عشق خود به اسلام و شهدا  که ریشه های انقلاب و استقلال و آزادیمان را مستحکم و نهادینه کردند شرکت کنیم.

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500