• اخبار

نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای" در کرمان افتتاح شد

نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای" در کرمان افتتاح شد
با حضور محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و جمعی از هنرمندان، نمایشگاه پوسترهای برگزیده انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران با عنوان "سرو نقره‌ای" دیشب در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان افتتاح شد.

رئیس موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت:  در حوزه گرافیک دو سال است که با همکاری انجمن گرافیک استان کرمان و خانه گرافیک کرمان نمایشگاه‌هایی برگزار شده و یکی از آنها همین نمایشگاه "سرو نقره‌ای" است.

وی افزود:  نمایشگاه سرو نقره‌ای در واقع سالانه‌‌ای است که انجمن صنفی طراحان ایران از آثار برگزیده‌ای که اعضای انجمن از سراسر کشور برای آن ارسال می‌کنند، برگزار کرده است.

ثمررخی با بیان اینکه این آثار در حوزه‌های مختلف گرافیکی است و این  نمایشگاه در کرمان مجموعه پوسترهای برگزیده این دو سالانه است گفت: در نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای" 95 پوستر از 70 هنرمند برگزیده کشور به نمایش عمومی گذاشته شده است.

موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان شامل گنجینه‌ای غنی و دیدنی از هنرهای معاصر و آثار ارزشمندی از هنرمندان ایرانی و خارجی است و در این راستا برگزاری نمایشگاه‌های کیفی در قالب نمایشگاه‌های گروهی برای هر رشته هنری پیش‌بینی شده است.

نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای"  از 19 تا 25 آبان‌ماه صبحها از ساعت 9 تا 14 و عصرها از ساعت 16 تا 18  در محل موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان میزبان علاقه مندان است.

۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500