• اخبار

فروش 18 و نیم میلیارد ریالی نمایشگاه کتاب کرمان

فروش 18 و نیم میلیارد ریالی نمایشگاه کتاب کرمان
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از فروش 18 و نیم میلیارد ریالی نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان خبر داد.

وی با اشاره به برگزاری هفدهمین نمایشگاه کتاب کرمان از 19 تا 24 آبان ماه گفت: این نمایشگاه امسال با حضور    644  ناشر و با ارائه   52هزار   عنوان کتاب در محل نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق برگزار گردید.

علیزاده از فروش شش میلیارد و پانصد میلیون ریالی بن کارت خرید کتاب در هفدهمین نمایشگاه کتاب خبر داد و افزود: با توجه به این میزان فروش بن کتاب و با استناد به اعلام آمار نهایی تراکنش شبکه بانک عامل ، رقمی معادل 18 و نیم میلیارد ریال فروش کتاب برای هفدهمین نمایشگاه بزرگ ناشران ایران در کرمان اعلام می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: بر پایی همزمان دو نمایشگاه بزرگ کتاب و نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها از نکاتی بود که به رغم کار فشرده ای که برای تیم اجرایی و ستاد برگزاری این دو برنامه به همراه داشت، به شکل مطلوب و شایسته ای بر پا گردید و رضایت مخاطبان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی و رسانه را فراهم آورد.

وی همچنین به برپایی اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه ها ، برگزاری نشست های نقد و بررسی کتاب، مراسم رونمایی از کتاب، نشست های تخصصی و شب های فرهنگی اشاره کرد و گفت: امسال استقبال از نمایشگاه کتاب و مطبوعات و استفاده از برنامه های جنبی از رشد قابل قبولی برخوردار بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در پایان از همه دستگاه ها و نهادها و اداراتی که در جریان برپایی این دو نمایشگاه همکاری کردند قدردانی نمود.

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500