اخبار

در ادامه سفرهای برنامه ای استانی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمان سفر می کند

در ادامه سفرهای برنامه ای استانی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمان سفر می کند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه چهارشنبه 24 بهمن ماه به این استان سفر می کند و به مدت دو روز میهمان دیار کریمان است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، محمدرضا علیزاده افزود: دیدار با اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه از اولین برنامه های سفر وزیر در بدو ورود به استان کرمان است.

علیزاده ادامه داد: جلسه مشترک شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی استان و شرکت در بیستمین مراسم انتخاب کتاب سال و رونمایی از مجموعه کتاب های معرفی  مفاخر استان  بخشی از برنامه های روز پنچ شنبه 25 بهمن ماه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به کرمان است.

علیزاده گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر همان روز با سفر به شهرستان بم با مسئولان انجمن های فرهنگی ، هنری شرق استان کرمان دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

وی افزود: دیدار با تعدادی از هنرمندان پیشکسوت کرمان، برنامه های روز دوم سفر را شامل می شود . وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  همچنین عصر جمعه 26 بهمن ماه به شهرستان بافت سفر کرده و درگردهمائی هنرمندان بافت، رابر و ارزوئیه شرکت می کند.

آخرین برنامه حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کرمان نشست با اهالی رسانه  است که شامگاه جمعه 26 بهمن ماه و در سالن اجتماعات فرودگاه بین المللی کرمان برگزار خواهد شد.

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۹:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید