اخبار

انتخابات اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در کرمان برگزار شد

انتخابات اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در کرمان برگزار شد
انتخابات اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در کرمان ، جمعه سوم مرداد ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌ گذاری اجتماعی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، این انتخابات همزمان با سراسر کشور در کرمان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان ، نماینده سازمان تبلیغات اسلامی، نماینده موسسات قرآن و عترت، رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت، نماینده موسسات و تشکل های قرآن و عترت و مدیران مسوول موسسات و تشکل‌های قرآنی استان برگزار شد.

فتحی زاده  مدیر گروه قرآن و عترت این اداره کل گفت: در این انتخابات 20 نفر از افراد واجد شرایط، رای خود را برای انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان اتحادیه قرآنی کشور به صندوق انداختند.
وی ادامه داد : این انتخابات از ساعت ۱۰ صبح در استان کرمان  هم زمان با سراسر کشور آغاز شد و به مدت ۲ ساعت ادامه داشت.
فتحی زاده ادامه داد: جامعه قرآنی کرمان با حضور منسجم خود  در این انتخابات انسجام و همدلی خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند .
مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان  با بیان این که یک.نفر از کرمان   نامزد این انتخابات بودند گفت: ۸۱ نامزد در کل کشور ثبت نام کردند که  ۶۶ نفر برای حضور در هیات مدیره و ۱۵ نفر برای هیات بازرسی با یکدیگر رقابت کردند.
وی افزود: در مجموع ۱۸ نفر شامل ۱۵ عضو هیات مدیره و سه نفر بازرس با کسب حداکثر آرا در کل کشور انتخاب می‌شوند.
انتخابات اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت جمعه سوم مرداد ماه در تمامی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور برگزار شد.


۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید