اخبار

دیدار مدیر حج و زیارت کرمان و مسئول دفترنمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان

دیدار مدیر حج و زیارت کرمان و مسئول دفترنمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان
در دیدار مدیر حج و زیارت کرمان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بر تعامل و هم افزایی هر چه بیشتر تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان،  محمدرضا علیزاده احمدآبادی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این دیدار در سخنانی گفت: هم اندیشی دستگاه های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان باعث می شود فعالیت های همسو و هدفمندی شکل بگیرد.

وی افزود: هم افزایی ادارات کل خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کرمان باعث می شود این برنامه ها با کیفیت بالا و هزینه های مناسب تر برگزار شود.

علیزاده همچنین با اشاره به محدودیت های دوران کروناتصریح کرد: نیاز مردم به دریافت کارهای فرهنگی، هنری و دینی مانند دوران پیش از کرونا و بلکه بیشتر است. بنابراین باید فعالیت ها، برنامه ها و رخدادها در این حوزه با رویکرد فضای مجازی با هدف استفاده حداکثری جامعه ی مخاطب از این برنامه ها تعریف شود.

محمود عرب نژاد زرندی، مدیرحج و زیارت استان کرمان نیز با اشاره به فعالیت های این نهاد  در خصوص اعزام زائران به عتبات عالیات و همچنین اربعین حسینی گفت: مقدمات برنامه ریزی برای پیاده روی اربعین فراهم شده اما با توجه وضعیت ویروس کرونا تا کنون اقدامی صورت نگرفته است.  اما این امادگی را داریم  در صورت صدور مجوز پیاده روی از سوی مسوولان مربوطه، با رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی این حرکت عظیم دینی با حضور مشتاقان برگزار شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سازندگی مسئول دفترنمایندگی بعثه مقام معظم رهبری گفت :درصورتی که شرایط اعزام زائران در اربعین فراهم گردد بعثه مقام معظم رهبری آمادگی ارائه خدمات فرهنگی را در این خصوص دارد .

در این دیدار تمثال شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نمایی از لباس احرام در سفر حج سال 72 این شهید والامقام که  از سوی حج و زیارت استان تهیه شده به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اهدا شد.


۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید