اخبار

در جلسه شورای سیاستگذاری سی و دومین جشنواره تئاتر استان کرمان عنوان شد:

جشنواره تئاتر استان به صورت غیر متمرکز برگزار می شود

جشنواره تئاتر استان به صورت غیر متمرکز برگزار می شود
در جلسه شورای سیاستگذاری سی و دومین جشنواره تئاتر استان کرمان که با حضور مدیرکل و معاون هنری و سینمایی اداره کل و اعضای شورا برگزار شد، برگزاری جشنواره تئاتر استان کرمان به صورت غیرمتمرکز مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این جلسه در سخنانش با اشاره به اهمیت برپایی برنامه های فرهنگی و هنری با رعایت پروتکل های بهداشتی تصیرح کرد: با توجه به شرایط و محدودیت های فعلی، باید از ظرفیت های جدید و جایگزین در برگزاری فعالیت های فرهنگی و هنری استفاده شود.

وی ادامه داد: باید تلاش و هدف این باشد تا جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی و هنری تا حد امکان تعطیل نشوند، بلکه شکل برگزاری آنها متاثر از شرایط تغییر پیدا کند و برنامه های مبتنی بر تولید محتوا نیز تقویت شوند.

علیزاده افزود: جامعه در این شرایط و با توجه به محدودیت های ناشی از ویروس کرونا، احتیاج به ایجاد روحیه نشاط و شادابی دارد، بنابراین یکی از مهمترین و اثرگذارترین اهرم های بالا بردن روحیه مردم، برنامه های فرهنگی ، هنری و دینی است.

در این جلسه وحید محمدی، معاون هنری و سینمایی اداره کل نیز با تاکید بر برگزاری هدفمند جشنواره تئاتر استان گفت: لازم است اطلاع رسانی مناسب و به موقعی از برپایی این جشنواره به اهالی نمایش استان انجام شود تا بتوانند برای حضور در جشنواره آمادگی لازم را کسب نمایند.

عبدالرضا قراری، رئیس انجمن هنرهای نمایشی شعبه استان نیز گفت: بزودی اطلاع رسانی لازم به هنرمندان جهت برنامه ریزی و حضور در این جشنواره از سوی انجمن انجام خواهد شد.

۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید