اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد
تامین ساختمان مناسب برای استقرار کانون های فرهنگی و هنری مساجد از نکاتی بود که در دیدار محمد رضا علیزاده با حمید شیخ اسدی بر آن تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، حمید شیخ اسدی ، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان ضمن تایید و استقبال از لزوم ایجاد ثبات برای دبیرخانه  کانونها فرهنگی و هنری مساجد استان ،  آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اعلام کردند .

محمد رضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این دیدار با اشاره به فعالیتها و اقدامات دبیر خانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان گفت که کانون های فرهنگی هنری مساجد یک نهاد خودجوش مردمی است.

وی  ادامه داد: یکی از ویژگی های مهم  کانون‌های فرهنگی هنری این است که بر محور مسجد شکل گرفته‌اند، مسجد در تفکر اسلامی جایگاه محوری و بی نظیری دارد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  مردمی بودن کانونهای فرهنگی و هنری مساجد را ویژگی دیگر آنها  عنوان کرد و  ادامه داد: راز رونق وگسترش  کانون های فرهنگی و هنری  در اقصی نقاط کشور و استان ، در حمایت ها و پشتیبانی مردمی بوده است.

علیزاده تصریح کرد: امروزه در هر گوشه ای از سرزمین وسیع ایران که قدم بگذارید  شاهد فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور هستیم ، به طوری که تعدادی از آنها  در  برخی از روستاهای  کمتر برخوردار ، تنها نهاد فرهنگی هستند که فعالیت می‌کنند .

 در ابن دیدار حجت الاسلام مصطفی گرجی، مدیرستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گزارشی از فعالیت های  سال گذشته برنامه‌های آینده این ستاد ارائه کرد .

۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید