اخبار

برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی و تصویرسازی «ترسیم» در کرمان

برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی و تصویرسازی «ترسیم» در کرمان
نمایشگاه گروهی نقاشی و تصویرسازی «ترسیم» با آثاری از 21 هنرمند از 12 مرداد 1399، در گالری هومهر کرمان برپا می باشد.

سمیرا صفاری، مدرس دانشگاه و نمایشگاه گردان این نمایشگاه، معرفی دیدگاه ها و چشم اندازهای متفاوت در تصویرگری و نقاشی، ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت هنرمندان سراسر کشور، همچنین ارتباط و آَشنایی بیشتر متقاضیان(سفارش دهندگان) با این رشته های هنری را از جمله اهداف این رویداد بیان کرد و گفت:ارتقاء سطح کیفی این هنر مدنظر بوده است.

وی افزود: از میان بیش از 600 اثر دریافت شده طی دوره فراخوان، 23 اثر توسط هیئت داوران انتخاب و به نمایشگاه راه یافته اند. در این راستا موضوع و تکنیک آثار در این نمایشگاه‌ها آزاد بوده و محدودیتی در سبک و اجرای آن ها و سن شرکت کنندگان وجود نداشته است. زیبایی، خلاقیت و نوآوری، مفهوم رسانی، نیز اصالت اثر از ملاک های مهم انتخاب بود.

صفاری گفت: این نمایشگاه‌ها توسط گروه هنری «رسم» و با نمایشگاه گردانی سمیرا صفاری و زینب‌السادات حسینی‌نسب برگزار می شود. کلیه داوران این سه رویداد مدرسین و طراحان گرافیک در سطح کشور بوده و عبارتند از سارا خبیر، طیبه پورمیرزایی، زینب‌السادات حسینی، مسعود صفرنیا، بهداد شریفی مطلق ‌نسب می باشند. همچنین یونس دهقانی و سمیرا صفاری از اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران نیز هستند.

هنرمندان شرکت کننده در این رویداد، مهلاالسادات طاهرالدینی، سهیلا احمدی، مهدی سجاد ، فریده امیدوار، نگین رحمانی، پرستو رحمانی، محمد علی علی مددی، فاطمه کارگر، فائزه کارگر و فاطمه ابراهیم زاده می باشند. آسیه فرهادی، سارا بختیاری، طیبه پورمیرزایی، زینب سادات حسینی نسب، راضیه روشنی دیز، مریم ساعی، علی عسکری، سمیرا صفاری، فاطمه امینی و شرمین اروجی گیوی از دیگر هنرمندانی هستند که اثرشان طی این رویداد به نمایش گذاشته می شود.

علاقمندان برای بازدید می‌توانند تا تاریخ 16 مرداد ماه از ساعت 18 تا 20:30 به نمایشگاه مراجعه و از آثار ارائه شده دیدن فرمایند.

امکان خرید آثار نیز وجود دارد.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید