رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان مسوول کمیته فرهنگی، هنری، ورزشی در شهرستان بردسیر منصوب شد
طی حکمی از سوی فرماندار شهرستان بردسیر ، رضا رجایی نژاد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مسوول کمیته فرهنگی، هنری، ورزشی در شهرستان بردسیر منصوب شد.
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۲۷
چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بردسیر برگزار شد
چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بردسیر در محل دفتر امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی و با حضور اکثریت آرا برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
سینمای شهرستان بردسیر آماده افتتاح و بهره برداری است
رضا رجایی نژاد ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بردسیر گفت: سینما دکتر ناظرزاده به عنوان نخستین سینما در شهرستان آماده بهره برداری است و به زودی افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان معاون فرهنگی، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهی منکر شهرستان بردسیر منصوب شد
طی حکمی از سوی حجت الاسلام کرمانی امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، رضا رجایی نژاد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان معاون فرهنگی، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهی منکر شهرستان بردسیر منصوب شد. متن حکم به شرح زیر است:
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۰۴
دیدار فرماندار شهرستان بردسیر با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان
دیروز شنبه 12 مهرماه ، فرماندار شهرستان بردسیر با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد .
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسیر با خانواده شهید حسین کاظمی پور
به مناسبت هفته دفاع مقدس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه جمعی از مسوولان شهرستان بردسیر با حضور در منزل شهید حسین کاظمی پور با خانواده وی دیدار و گفتگو نمودند.
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۰۲
ویژگی های سردار سلیمانی او را به یک مکتب تبدیل نموده است
رضا رجایی نژاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس و به یاد همه دلاورمردان حماسه جاوید هشت سال مبارزه از جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که ویژگی هایش او را به یک مکتب تبدیل نموده است، پاس می داریم.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۳
برگزاری مسابقه عکاسی در شهرستان بردسیر
اولین مسابقه عکاسی در فضای مجازی از سوی موسسه فرهنگی و انیمیشن "آبی آبرنگ" ،انجمن عکاسان و شهرداری بردسیر زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد .
۰۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۳۸
جلسه کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بردسیر برگزار شد
با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشدار و شهردار بردسیر جلسه کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان برگزار شد.
۰۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۳۶
جلسه توجیهی مدیران آموزشگاههای آزاد هنری شهرستان بردسیر برگزار شد
جلسه توجیهی نرخ گذاری آموزشگاه های آزاد هنری شهرستان بردسیر با حضور کلیه مدیران آموزشگاه های آزاد هنری در محل دفتر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
جشنواره موسیقی فضای مجازی در شهرستان بردسیر برگزار گردید
اولین جشنواره موسیقی فضای مجازی با همکاری آموزشگاه آزاد موسیقی زخمه و شهرداری بردسیربه مدت یکماه در فضای مجازی با اجرای علاقندان بین هنرجویان آموزشگاه موسیقی شهرستان برگزارگردید.
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
شورای مشورتی هنرمندان در شهرداری و شورای شهر راه اندازی می شود
رضا رجایی نژاد ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بردسیر گفت: شورای مشورتی هنرمندان در شهرداری و شورای شهر راه اندازی می شود.
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان بردسیر
به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران و نمایندگان خبرگزاری های معتبر شهرستان بردسیر تقدیر به عمل آمد.
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
امروز پنجم مردادماه سالروز اولین نماز جمعه کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است. اولین نمازجمعه به امامت مرحوم آیت الله طالقانی در تهران برگزار شد.
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
از فعالان قرآنی شهرستان بردسیر تقدیر شد
20 نفر از وفعالان قرآنی شهرستان بردسیر مورد تقدیر قرار گرفتند .
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
برگزاری کلاسهای آنلاین در آموزشگاه های آزاد هنری شهرستان بردسیر
آموزشگاه های آزاد هنری شهرستان بردسیر کلاس های آنلاین در رشته های موسیقی، خوشنویسی و طراحی برگزار می نمایند.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
بسته فرهنگی به منظور ارج نهادن به تلاشهای مدافعان سلامت اهدا شد
به منظور ارج نهادن به زحمات شبانه روزی فعالان اجرایی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان بردسیر، بسته فرهنگی شامل 60 جلد کتاب به ارزش تقریبی « ده میلیون ریال» به ماموران حاضر در ایستگاه ورودی و خروجی شهرستان بردسیر اهدا شد.
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۰۸
برگزاری جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان بردسیر
جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر با دستور کار نحوه برخورد با ناقلان ویروس کرونا در اماکن عمومی، نحوه برخورد با متولیان برنامه های بدون مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این ایام و راه حل مطلوب در این خصوص برگزار شد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۵۹
چهارمین جلسه پدافند غیرعامل شهرستان بردسیر برگزار شد
چهارمین جلسه پدافند غیر عامل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسیر با حضور کلیه اعضا و همکاران در محل دفتر رئیس اداره تشکیل گردید.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۵۳
تشکیل جلسه توجیهی آموزشی مقابله با ویروس کرونا در اداره بردسیر
با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا و لزوم آموزش و نحوه مقابله با این ویروس ، با هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و موافقت مدیریت مرکز بهداشت بردسیر دو نفر از کارشناسان آن مرکز با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به برگزاری کلاس آموزشی کوتاه مدت اقدام نمودند .
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۵۰
نشست مشترک مراکز فرهنگی و هنری ، مطبوعاتی با مدیریت مرکز بهداشت و درمان شهرستان بردسیر
جلسه مشترک اصحاب فرهنگ و هنر، مدیران مسئول مراکز فرهنگی و هنری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیر مرکز بهداشت و درمان شهرستان بردسیر برگزار شد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۴۶
سینمای بردسیر تکمیل و آماده بهره برداری شد
با توجه به پیگیری های به عمل آمده از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سینمای شهرستان بردسیر تکمیل و آماده بهره برداری شد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۴۴
برگزاری مراسم شب شعر انقلاب و ولایت در شهرستان بردسیر
به مناسبت چهل و یکمین بهار آزادی و باهمکاری اعضای انجمن شعر و ادب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت آموزش و پرورش بردسیر ، شب شعر انقلاب و ولایت در محل سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
افتتاح نمایشگاه کتاب در شهرستان بردسیر
به مناسبت دهه مبارک فجر، نمایشگاه کتاب بردسیر با حضور حجت الاسلام کرمانی امام جمعه شهرستان ، وفایی معاون سیاسی فرماندار، امامی بخشدار مرکزی، رجایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از رؤسای ادارات و نهادهای دولتی شهرستان بردسیر افتتاح شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۰۷
نمایش فیلم "منطقه پرواز ممنوع" در شهرستان بردسیر
به مناسبت دهه مبارک فجر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه طلوع مهر غبیرا و اداره آموزش و پرورش بردسیر اقدام به اکران فیلم منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی حامد داسارگر نموده است.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۱۷
آزمون قرآن و عترت در شهرستان بردسیر برگزار شد
همزمان با سراسر کشور ، آزمون قرآن و عترت در شهرستان بردسیر برگزار شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۱۳
برگزاری آزمون خوشنویسی در شهرستان بردسیر
آزمون میان دوره ای خوشنویسی از سوی انجمن خوشنویسان شعبه بردسیر و با همکاری آموزشگاه آزاد هنری خوشنویسی صریر قلم برگزار شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۱۰
نمایشگاه "عکس آیات" در موسسه قرآنی جامةالقرآن بر پا شده است
به مناسبت ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، نمایشگاه "عکس آیات" در محل موسسه قرآن و عترت جامةالقرآن شهرستان بردسیر برپا گردید.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۰۴
برپایی نمایشگاه عکس آیات در شهر نگار
به مناسبت شهادت فرمانده رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بردسیر و با همکاری دفتر فعالیتهای قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و بخشداری و شورای فرهنگ عمومی ،نمایشگاه عکسی تحت عنوان « نمایشگاه عکس آیات» در محل سالن ورزشی شهر نگار برپا گردید.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
جلسه هم اندیشی مسائل فرهنگی و هنری شهرستان بردسیر برگزار شد
جلسه هم اندیشی و رفع موانع پیش روی فرهنگ و هنر در شهرستان بردسیر و شهرهای تابعه باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسوولان شهرستان برگزار شد.
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۸:۰۱
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰