پنجمین  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ریگان
پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ریگان
پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ریگان با حضور امام جمعه،فرماندار،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهردار، اعضای شورای شهر و سایر اعضا،سه شنبه 6 بهمن ماه در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.
(۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳)
برپایی نمایشگاه «کربلا تا اربعین» در ریگان
حجت‌الاسلام منصور نعمتی ، رییس اداره ارشاد شهرستان ریگان گفت: نمایشگاه واقعه کربلا تا عاشورا به صورت نمادین در 26 غرفه در حال اجراست.
(۲۷ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸)
جشن آغاز امامت امام عصر (عج) درشهرستان ریگان برگزار شد
همزمان با نهم ربیع الاول جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در شهرستان ریگان برگزار شد.
(۱۴ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸)
کانون های مساجد ریگان درحال آماده شدن جهت برگزاری جشن آغاز امامت امام عصر(عج)
حجت‌الاسلام منصور نعمتی گفت‌:کانون های مساجد ریگان درحال آماده شدن جهت برگزاری جشن آغاز امامت امام عصر(عج) هستند.
(۱۰ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰)
جشنواره بازی‌های بومی و محلی درریگان برگزار می‌شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ریگان گفت: جشنواره بازی‌های بومی و محلی درریگان به همت اداره ارشاد اسلامی و مدیریت مدرسه غیر انتفاعی الهمدی(عج) خانم محمودی برگزار می‌شود.
(۱۰ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶)
حماسه۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود
حجت‌الاسلام منصور نعمتی رییس اداره ارشاد ریگان درخطبه های نماز جمعه با اشاره به پنجم دی ماه سالروز زلزله دلخراش بم در سال ۸۲ اظهار کرد: زلزله بم امتحان بزرگ الهی بود‌، بعضی‌ها تفاسیر زیادی نسبت به این شهر داشتند، اما مقام معظم رهبری در سخنان خود فرمودند مردم بم، استوار، امیدوار و صبور‌تر از قبل در حال زندگی هستند و این شهر را به عنوان شهر دارالصابرین معرفی کردند.
(۱۰ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴)
محل برگزاری تجمع حماسی ۹ دی در ریگان اعلام شد
همزمان با فرا رسیدن پنجمین سال حماسه بزرگ ۹ دی ، ملت همیشه در صحنه ایران بار دیگر با ندای لبیک یا خامنه ای ، پیوندی دوباره با آرمان های امام راحل (ره) و ولایت فقیه خواهند بست.
(۱۰ دی ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸)
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ریگان تجهیز می‌شوند
حجت‌الاسلام منصور نعمتی گفت‌ در طرحی که با مشارکت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری انجام می‌شود تجهیزاتی شامل دوربین عکاسی، فایل، صندلی، کامپیوتر و میز در اختیار کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قرار می‌گیرد.
(۴ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸)
پرواز بادبادک ها در بلندترین تپه های شنی دنیا
منصور نعمتی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ریگان گفت:به مناسبت سالروز جان باختگان زلزله بم پرواز بادبادک ها در بلندترین تپه های شنی دنیا صورت می گیرد.
(۳ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳)
اختتامیه نمایشگاه عاشورا تا اربعین در ریگان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ریگان گفت: نمایشگاه عاشورا تا اربعین به مدت یک هفته در مصلای بزرگ امام علی(ع) شهرستان ریگان برگزار شد.
(۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳)
نشست مربیان و فعالان قرانی با امام جمعه ریگان در اداره ارشاد اسلامی برگزارشد
حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی در جمع مربیان و فعالان قرانی اظهار کرد: جلسات قران را با کلاس های تفسیر در قران پررنگ تر کنید تا معضلات اجتماعی کمتر شود و نتیجه این کلاس ها گفتار و عمل ما را قرانی کند.
(۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵)
رئیس ارشاد ریگان: روزانه بیش از ۶۰۰نفر از نمایشگاه عاشورا تا اربعین در ریگان بازدید می کنند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ریگان گفت:روزانه بیش از ۶۰۰نفر از نمایشگاه عاشورا تا اربعین در ریگان بازدید می کنند.
(۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰)
امام جمعه ریگان: باید یاد و حقیقت شهادت را در برابر توفان تبلیغات دشمن زنده نگه‌ داشت
حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه با تسلیت اربعین امام حسین (ع) اظهار کرد:درسی که اربعین حسینی به ما می‌دهد این است که باید یاد و حقیقت شهادت را در برابر توفان تبلیغات دشمن زنده نگه‌ داشت.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲)
نمایشگاه عاشورا تا اربعین در ریگان افتتاح گردید
نمایشگاه عاشورا تا اربعین به همت اداره ارشاد اسلامی ریگان در مصلای بزرگ امام علی (ع) افتتاح گردید.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷)
نمایشگاه واقعه کربلا تا عاشورا به صورت نمادین برگزار می شود
حجت‌الاسلام منصور نعمتی ، رییس اداره ارشاد شهرستان ریگان گفت : نمایشگاه واقعه کربلا تا عاشورا به صورت نمادین در 26 غرفه در مصلای بزرگ امام علی (ع) ریگان برپا می‌شود.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳)
رئیس اداره ارشاد ریگان: برنامه هاى مساجد نیازمند همفکرى،همراهى متولیان وخادمان مساجد است
منصور نعمتی در جمع مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان ریگان اظهار کرد:مدیریت فرهنگى برنامه هاى مساجد، نیازمند همفکرى،همراهى متولیان وخادمان مساجد است.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷)
جلسه فعالان قرآنی با رییس اداره ارشاد ریگان
حجت الاسلام منصور نعمتی در جلسه فعالان قرآنی ضمن خیرمقدم و تسلیت اربعین حسینی گفت: شما فعالان قرآنی مسئولیت بررگی برعهده دارید باید قرآن را بخوبی در منطقه بشناسانید.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶)
برگزاری جلسه مدیر کانون های مساجد با رییس اداره ارشاد ریگان
منصور نعمتی رییس اداره ارشاد شهرستان ریگان ضمن تسلیت اربعین حسینی گفت: باید امسال اربعین حسینی را پرشکوه برگزار کنیم شما مدیرکانون های مساجد در روستا سفیر فرهنگی آن روستا هستید.باید مراسم روزهای شهادت و ولادت در روستاها به نحوه احسن برگزار شود.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱)
نشست فرماندار و رییس اداره ارشاد ریگان با جمعی از خبرنگاران رسانه های شهرستان
خبرنگاران رسانه ها در این نشست از اینکه برای اولین بار چنین نشستی در این شهرستان انجام گرفته تقدیر کردند و تداوم و استمرار این گونه جلسات را از فرماندار خواستار شدند.
(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸)
مراسم باشکوه اربعین حسینی در ریگان برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ریگان گفت:برای اقامه عزای سرور و سالار شهیدان در روز اربعین حسینی باید همه دست به دست هم داده تا شاهد عزاداری باشکوه و توأم با معرفت‌دهی در سطح شهرستان باشیم.
(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰)
رئیس اداره ارشاد ریگان: روز ۹ دی یکی از شعائر الهی است
حجت‌الاسلام منصور نعمتی , رییس اداره ارشاد شهرستان ریگان در جلسه برنامه‌ریزی آیین‌ گرامیداشت ۹ دی ماه در این شهرستان اظهار کرد:روز ۹ دی یکی از شعائر الهی است و آیین گرامیداشت این روز باید هر سال باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار شود.
(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶)
برگزاری دوره مربیگری قرآن در شهرهای ریگان و فهرج
منصور نعمتی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ریگان گفت: برای نخستین بار در شهرستان ریگان دوره مربیگری قرآن برای دو شهرستان ریگان و فهرج برگزار می‌شود.
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶)
اجرای برنامه‌های فرهنگی توسط کانون بسیج هنرمندان ریگان در مشهد
منصور نعمتی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ریگان گفت: تیم 20 نفره کانون بسیج هنرمندان شهرستان ریگان برای اجرای چند برنامه فرهنگی هنری به مشهد مقدس اعزام شدند.
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸)
برگزاری جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان ریگان
حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی، امام جمعه ریگان گفت: برای توسعه و آبادانی شهرستان نیاز به همکاری و همراهی مسوولان است.
(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵)
توزیع 6 هزار جلد کتاب بین کانون‌های مساجد ریگان
حجت‌الاسلام منصور نعمتی گفت‌: به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و مطالعه 6 هزار و 500 جلد کتاب بین کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان توزیع شد.
(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲)
امام جمعه موقت ریگان: مردم غزه با مقاومت خود همه یاوه‌گویان و متجاوزان را تا ابد به خواب می‌برند
حجت الاسلام منصور نعمتی، امام جمعه موقت ریگان گفت: مردم غزه با مقاومت خود و دعای خیر مسلمین برای همیشه مشت محکمی به دهان همه یاوه‌گویان و متجاوزان زده و آنها را تا ابد به خواب می‌برند.
(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹)
اقامه نماز عید فطر در زمین چمن مصنوعی ریگان
حجت‌الاسلام منصورنعمتی در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر گفت: در سال جاری با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نماز عید سعید فطر در زمین چمن مصنوعی شهرستان ریگان برگزار می‌شود.
(۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸)
راه‌اندازی 102 کانون فرهنگی هنری مساجد در ریگان
حجت‌الاسلام منصور نعمتی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ریگان اظهار داشت: بیش از 102 کانون فرهنگی هنری مساجد در شهرستان ریگان وجود دارد و راه‌اندازی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در این شهرستان از ضروریات است.
(۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳)
ظرفیت‌های هنری ریگان باید شکوفا شود
منصور حسین‌پور، سرپرست فرمانداری ریگان در گردهمایی هنرمندان شهرستان با بیان اینکه هنرمندان مقابله با جنگ نرم دشمن هستند، گفت: ظرفیت‌های خوبی در زمینه‌های هنری در شهرستان ریگان وجود دارد که این ظرفیت‌ها باید شناسایی و شکوفا شوند.
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۴۷)
دبیرخانه کانون‌های مساجد در ریگان راه‌اندازی می‌شود
در نخستین شب از لیالی قدر مردم شهرستان ریگان با حضور در مساجد و تکایا ندای «بک یا الله: و «الغوث الغوث» سر دادند و به سوگواری ضربت خوردن حضرت علی (ع) نشستند.
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۴۳)
تعداد نمایش:
صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »