کتاب در تعیین و روشنگری راه و روش زندگی نقش مهمی دارد
حجت الاسلام انصاریان، امام جمعه شهربابک گفت: نقش کتاب در تعیین و روشنگری راه و روش زندگی مهم و موضوع کتاب و وضوح تاثیرات آن و ارزش کار پیغمبر اسلام در تعلیم کتاب و تلاوت در جهت تزکیه وتعلیم و تربیت انسان نمونه بارزی از اهمیت کتاب و مطالعه است.
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۵۳
نمایشگاه عکس "به یاد اربعین" در نگار خانه مجتمع فرهنگی هنری شهدا افتتاح شد
با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرروابط عمومی مجتمع مس و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان ، نمایشگاه عکس گروهی با موضوع اربعین، در نگار خانه مجتمع فرهنگی هنری شهدا شهرستان شهربابک برگزار شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۵۸
از جانبازان شهرستان شهربابک تجلیل شد
با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه، مراسم تجلیل از جانبازان شهرستان شهربابک در محل مجتمع فرهنگی هنری شهدا تجلیل شد.
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۵
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از دفتر نشریه بابک زمین بازدید کرد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در دفتر نشریه بابک زمین با فروتنی ، صاحب امتیاز و مدیر مسئول بابک زمین دیدار و گفتگو کرد .
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
گرامیداشت روز ملی شعر و ادب فارسی در شهرستان شهربابک
به مناسبت 27 شهریور ماه روزملی شعر وادب فارسی ، نشست انجمن شعر شهربابک به مناسبت روز ملی شعر و ادب پارسی و روز بزرگداشت استاد شهریار درمجتمع فرهنگی هنری شهدا شهرستان برگزار شد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۴۴
ایجاد فضای فرهنگی خوب برای نسل آینده از ضروریات است
مریم نبی زاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهربابک گفت: ایجاد فضای فرهنگی خوب و قوی برای نسل آینده از ضروریات جامعه است.
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
پنجشنبه، بیستم و جمعه، بیست ویکم شهریور ماه آزمون سراسری خوشنویسی، همزمان با سراسر کشور در شهرستان شهربابک برگزار شد.
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۲۲
به مناسبت هفته دولت، نشست اصحاب رسانه ، با حضور مصطفی رضا حسینی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، قاسم شمسی، سرپرست فرمانداری و مریم نبی زاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در فرمانداری شهربابک برگزار شد.
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۲۸
نشست فرهنگی  کانون های مساجد جنوب شرق شهرستان شهربابک برگزار شد
همزمان با سالروز آزادسازی آزادگان به کشور و در آستانه ماه محرم، نشست فرهنگی و اقتصادی کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب شرق شهرستان شهربابک در محل دارالقران استبرق برگزار شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
از خبرنگاران شهرستان شهربابک تجلیل شد
با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، طی مراسمی که در سالن کنفرانس کانون امام خمینی(ره) شهربابک برگزار شد از خبرنگاران شهرستان تجلیل به عمل آمد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۷
کتاب "دو پاره احساس" در شهرستان شهربابک  رونمایی شد
مراسم رونمایی از مجموعه ی شعر دو پاره احساس(شب و یک استکان تبسم تلخ) سروده ی عزیزا... اسلامی شهربابکی، شاعر پیشکسوت طنز پرداز، شامگاه یکشنبه 19 مرداد ماه در محل محوطه ی روباز مجتمع فرهنگی هنری شهدا با رعایت کلیه ی شیوه نامه های بهداشتی و با حضور جمعی از شاعران، هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار شد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۳
سه شنبه ‌های تکریم  در شهرستان شهربابک با حضور در منزل شهید « فتح الله کربلایی » برگزار شد
در راستای اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم ، نماینده امام جمعه شهرستان، رییس بنیاد شهید، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کانون مسجد هاوشک، با حضور در منزل مادر طلبه شهید فتح الله کربلایی ضمن دیدار با این مادر گرامی با گوشه ای از زندگی و خصوصیات این شهید بزرگوار آشنا شدند.
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۵
نشست مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان شهربابک برگزار شد
با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهربابک برگزار شد.
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۵
در نشستی که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) و کارشناس قرآن و کانون های مساجد برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهربابک منعقد شد.
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۲۸
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک برگزار شد
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک با حضور امام جمعه ،معاون فرماندار ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضا با موضوع ساماندهی کانون های مساجد و آسیب های اجتماعی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۲۰
مصطفی رضا حسینی، نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: رعایت اخلاق حرفه ای منشور کار همه ی اصحاب رسانه است .
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۳۷
اصحاب خبر و رسانه در جهت رشد و تعالی شهربابک تمام توان خود را به کار گیرند
مریم نبی زاده، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهربابک گفت: اصحاب خبر و رسانه در جهت رشد و تعالی شهرستان شهربابک تمام توان خود را به کار گیرند.
۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۳۷
هنرنمایی نقاشان جوان شهربابک
جمعی از نقاشان جوان و نوجوان شهرستان شهربابک به مناسبت بزرگداشت ولادت حضرت معصومه(ع) هنرنمایی کردند.
۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۲۶
در جلسه هم اندیشی روز خبرنگار که با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی رسانه و خبر شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک برگزار شد، در خصوص تجلیل از خبرنگاران و برنامه های این روز تبادل نظرشد.
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۱۶
جلسه ی هم اندیشی فعالان انجمن شعر و قصه و داستان جهت اجرای برنامه های 14 تیرماه روز قلم و 18 تیرماه روز ادبیات کودک برگزار شد.
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۹:۱۰
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک برگزار شد
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک با حضور امام جمعه ،معاون فرماندار و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک برگزار شد
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک در سال جدید ،با حضور امام جمعه ،معاون فرماندار ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضا با موضوع پیشنهاد عناوین جلسات شورای فرهنگ عمومی در طول سال و پیگیری تقویم فرهنگی، در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک برگزار شد
نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضا برگزار شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۰۳
برگزاری نمایشگاه هنری هنرمندان و هنر جویان شهرستان شهربابک
نمایشگاه هنری هنرمندان و هنر جویان شهربابک با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری شهدا برگزار شد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۴۷
برگزاری شب شعر و خاطره سردار زهرایی در شهرستان شهربابک
شب شعر و خاطره سردار زهرایی به مناسبت ایام ا... دهه فجر، ایام فاطمیه و شهادت سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در محل کانون حضرت امام خمینی(ره) با حضور مسئولین و جمعی از هنرمندان و رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان شهربابک برگزار شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۰۲
برگزاری هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در شهرستان شهربابک
هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در محل سالن سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهربابک برگزار شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۲۴
مراسم اولین نکوداشت حضرت مولانا در شهربابک برگزار شد
مراسم اولین نکوداشت حضرت مولانا با عنوان آتش در نیستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اندیشه سرای فردوسی و با حضور دکتر رضا اشرف زاده، مثنوی پژوه برجسته کشور در محل کانون امام خمینی (ره) برگزار شد.
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۸:۰۱
با هنرمندی تعدادی از هنرمندان ؛ جشن شب یلدا در شهربابک برگزار شد
برای اولین بار توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک، جشن شب یلدا در شهرستان شهربابک برگزار شد.
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۸:۳۴
اولین شب شعر فصلی شهربابک برگزار شد
اولین شب شعر فصلی شهربابک باعنوان (فصل عاشقی) با حضور جمعی از مسوولان ، شاعران و هنرمندان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۹:۳۰
نوای عود و کمانچه در شهربابک طنین انداز شد
اولین شب ساز شهربابک با نگاه اجمالی به تاریخچه و جایگاه سازهای عود و کمانچه در موسیقی ایرانی به همراه اجرای موسیقی توسط هنرمندانی از بندر عباس، کرمان، رفسنجان و شهربابک در سالن اجتماعات کانون امام خمینی(ره) برگزار شد.
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۹:۱۰
صفحه ۱ از ۱۳ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰