۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
از نویسندگان شهرستان زرند تجلیل شد
همزمان با گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی با شعار« دانایی، مانایی» به همت شهرداری زرند و با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی از تعدادی از نویسندگان شهرستان زرند تجلیل وقدردانی شد .
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
به مناسبت فرا رسیدن بیست وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی حسنیه سادات تهامی پور، شاعر شهرستان زرند، شعر جدید خود در خصوص کتاب و کتابخوانی را در فضای مجازی منتشر کرد.
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
مهلت شرکت در مسابقه "معرفی کتاب " در شهرستان زرند اعلام شد
به مناسبت فرا رسیدن بیست وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاداسلامی با همراهی پایگاه اطلاع‌رسانی صدای زرند، مسابقه‌ای با عنوان "معرفی کتاب" برگزار می نماید.
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۳۹
برنامه های هفته کتاب به صورت مجازی در شهرستان برگزار می شوند
رحیم سیف الدینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند گفت: به مناسبت فرا رسیدن بیست وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، به دلیل شیوع بیماری کرونا تمامی برنامه های هفته کتاب را در فضای مجازی برگزار می نماید.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۷:۴۲
نمایشگاه خوشنویسی در شهرستان زرند افتتاح شد
به همت انجمن خوشنویسان و همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، نمایشگاه خوشنویسی در شهرستان زرند برپا شده است.
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۵۸
برنامه های هفته خوشنویسی شهرستان زرند  تشریح شد
به مناسبت هفته خوشنویسی و در دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، مسئول و تعدادی از اعضای انجمن خوشنویسان با فرماندار شهرستان ، برنامه های در نظر گرفته به منظور پاسداشت این هفته تشریح شد.
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۱۷
اجرای عصر شعر و خاطره دفاع مقدس در شهرستان زرند
به همت انجمن شعر هزاردستان و همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مراسم «عصر شعر وخاطره دفاع مقدس» با حضور جمعی از شاعران ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شهردار و علاقه‌مندان برگزار شد.
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۱۳
ویژه برنامه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در شهرستان زرند برگزار شد
در سومین روز از هفته دفاع مقدس، ویژه برنامه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در محل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی زرند برگزار شد.
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۰۶
زنگ ایثار و مقاومت در شهرستان زرند نواخته شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مسوولان شهرستان، زنگ ایثار ومقاومت در محل دبیرستان مرحوم سلطان زاده شهرستان زرند نواخته شد.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
از رزمنده و خبرنگار دوران دفاع مقدس تجلیل شد
در مراسمی که با حضور فرماندار، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و مسوولان شهرستان برگزار شد، از خبرنگار شهرستان زرند ، رزمنده دوران دفاع مقدس در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
از پرسنل ایثارگر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند تجلیل شد
در ویژه برنامه هفته دفاع مقدس که با حضور فرماندار، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، فرمانده سپاه و جمعی از مسوولان شهرستان برگزار شد، از مجاهدت ها و رشادت های ایثارگران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۰۷
حضور دو هنرمند زرندی در برنامه زنده خاکریز از شبکه کرمان
به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و قدردانی از رشادت‎های یادگاران هشت سال دفاع مقدس، سیمای مرکز کرمان از ابتدای هفته دفاع مقدس هر شب برنامه «خاکریز» را به مخاطبانش تقدیم می‌کند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۳۸
نکوداشت روز ملی شعر و ادب فارسی در شهرستان زرند
به مناسبت 27 شهریور ماه روز ملی شعر وادب فارسی و بزرگداشت استاد سید محمد حسین شهریار،انجمن شعر وادب مولوی شهرستان زرند با همکاری انجمن رویش زراوند با برگزاری عصر شعر ، ضمن نکو داشت این روز ، یاد و خاطره استاد شهریاررا گرامی داشت.
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
دفاع مقدس الگویی از ایستادگی و فداکاری ملت شریف ایران است
رحیم سیف الدینی، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرند گفت : دفاع مقدس الگویی از ایستادگی و فداکاری ملت شریف ایران است و این فداکاریها هرگز از یاد و خاطره ملت ما پاک نخواهد شد.
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک نیاز اساسی باید در جامعه همگانی شود
رحیم سیف الدینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند گفت: کار در زمینه امر به معروف و نهی از منکر دشوار است همه باید به میدان بیایند این فریضه مهم الهی را به عنوان یک نیاز اساسی مورد توجه قرار داده و همـگانی کنند .
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۵۹
دیدار هنرمندان حوزه تجسمی با نماینده مردم شهرستان زرند در مجلس شورای اسلامی
با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، هنرمندان حوزه تجسمی با نماینده مردم شهرستان زرند در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اهالی فرهنگ و هنر و مسوولان شهرستان زرند دیدار و گفتگو کرد
محمد رضا علیزاده ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با سفر به شهرستان زرند با امام جمعه ، فرماندار ، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .
۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
تجلیل از خبرنگاران شهرستان زرند
طی مراسمی و در حاشیه برگزاری نشست خبری اصحاب رسانه با حضور فرماندار و رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی زرند از خبرنگاران و فعالین این عرصه تجلیل شد.
۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
اثر هنرمند زرندی  در راه جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت
نمایش "موج " اثر هنرمند زرندی در مسیر جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت قرار گرفت.
۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
تجلیل از خبرنگاران شهرستان زرند
طی مراسمی در حاشیه برگزاری نشست خبری اصحاب رسانه با حضور فرماندار و رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرند از خبرنگاران وفعالین این عرصه تجلیل بعمل آمد .
صفحه ۱ از ۱۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰