بیانیه سطح توافق خدمات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان

مراجعین محترم:بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان را به آگاهی میرساند:

تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها، نظرات و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش  ارتباط با ما ، امکان پرسش و پاسخ از طریق مراجعه به بخش پرسش های متداول، امکان ارائه نظرات از طریق مراجعه به بخش نظرسنجی در صفحه اول تارنما و همچنین قسمت نظر سنجی (طرح تکریم ارباب رجوع)  و امکان ارائه پیشنهادات از طریق مراجعه به بخش نظام پذیرشو بررسی پیشنهاد به صورت تمام وقت می باشد.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضیان اعلام و در صورت درخواست مراجعه حضوری، در اولین فرصت مناسب برای ایشان تعیین وقت گردد.

حوزه پاسخگویی میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است. همچنین جهت ارتباط با مدیر کل به قسمت ارتباط مستقیم با مدیران و سایر حوزه ها به صفحه  تماس با ما مراجعه فرمایید.

در قسمت تماس با ما علاوه بر ارائه اطلاعات تماس واحدها و معاونت ها و شماره داخلی آنها، شماره سامانه پیامکی، دورنگار، کدپستی و آدرس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز جهت رفاه حال مراجعه کنندگان قرار داده شده است.

تمامی تغییرات و بروز رسانی های تارنمای اداره کل بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود و در صورت نیاز این کار در پایان روزهای هفته انجام خواهد شد.

جهت دریافت آدرس یا اطلاعات تماس ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای استان کرمان می توانید به بخش ادارات شهرستان مراجعه فرمایید.

ساعت کار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان

شنبه الی پنج شنبه ساعت 7:15  صبح الی 2 عصر